top of page

Nusle je grafické studio zaměřené především na firemní identitu a knižní design. Jsme z Prahy. 

Nusle is an independent design studio, focused on product & identity, books & print design, web & digital, infographics & illustration, and publishing. We’ve partnered with artists, nonprofits, and creative businesses. Based in Prague, Czech Republic.

mr-foto-modre.png

Michal Rydval (1973) grafický designér, nakladatel, publicista a editor. S Erikem Lukavským založil nakladatelství a kavárnu Fra (2002 a 2005), s Kateřinou Přidalovou edituje designreader.org (2013), internetový portál pro reflexi vizuality a designu. Designér ve Studiu Nusle. Design např. pro nakladatelství Arbor vitae, Argo, Aurora, Brody, Dauphin, Dharmagaia, Fra, Grada, Grapheon, Maxima, Portál, Torst, Triáda, Sony music, galerie Národní galerie v Praze, GHMP, Galerie Klatovy/Klenová, Inter-Kontak-Grafik, Technické muzeum ČR, Archiv hl. m. Prahy. Ocenění Czech Grand Design (nominace), Nejkrásnější kniha ČR, Fotografická publikace roku, Top Design vína ČR. Má tři děti, žije v Praze.

Kontakt   Telefon

mk-foto-modre.png

Martin Kubát (1981) vyrůstal v severních Čechách, v rodině otce vyučeného v malířství porcelánu, který je také celoživotním malířem hyperbarokních aktů, v rodině matky, chemické laborantky, skvěle manuálně zručné a nápadité, po boku sestry, nadané k vidění fantaskních a humorných světů, z které se stala animátorka. Vystudoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. Z jeho autorských knih jmenujme Choroby Monster, Tot McDie, Můráci, Trip, Je večer, vypusťte Čerta! (Nejkrásnější kniha roku ČR, Fra 2009), Před půlnocí (Arbor vitae 2014), Čistka (Nejkrásnější kniha roku ČR, Fra 2013). Spolupracuje s kulturním čtrnáctideníkem A2 a nakladatelstvím a café Fra.

Kontakt

  • icons8-new-post-45-48
  • icons8-cell-phone-43-48
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Flickr Icon
  • icons8-issuu-48
bottom of page